Bo nie wszysko złoto, co się świeci, ale…. Złota armatura w łazience. Inspiracje

Idą święta, wszędzie złoto, srebrno i bordowo.
Albo biało,szaro i zielono , jeżeli siedzimy na skandynawskich blogach:)
Ja będąc pod wpływem złota w świątecznych dekoracjach odkryłam ( dobra, wiem, późno bo nawet w Leroy Merlin już są) złote krany, złote prysznice i złote syfony.
O ja biedna – ileż za mną dni w nieświadomości!
 Jedno jest pewne- ja chce takie w mojej łazience! Tylko jak to pogodzić z wizją kwiecisto- ornitologicznej tapety z Boras? Spoko- podobno chcę być blogerką wnętrzarską<sic!> więc rozwiążę ten problem śpiewająco 😀

design, interiors, wnętrza, skandynawski styl, łazienka, mała łazienka,

Powyższa łazienka , którą znalazłam tu < koniecznie oglądnijcie więcej zdjęć- jest niezwykła!) sprawiła, że umarłam. Miałam jednak mało czasu na delektowanie się śmiercią, gdyż musiałam szybko, szybciutko wskoczyć na Pinteresta i szukać więęęcej!

Tak oto, oczom moim ukazał się bezkresny świat złotej armatury. No po prostu raj po śmierci!

heksagon na podłodze, łazienka, modna łazienka

1| 2 | 3 | 4 | 5  i 6| 7|

To zdjęcie, z Instagrama( poniżej) też mnie urzekło. Połączenie tapety i złotego kranu to moje must have w wiosennych remontach naszego starego domu! Plus białe płytki. I heksagony. I wszystko, w ogóle nowe trendy są takie moje, że chyba musze mieć więcej łazienek, więcej pokoi i więcej przedpokojów, żeby w jednym domu mieć dokładnie to co chce 😀 Albo nie, w sumie, mam przecież blog, więc tu mogę się , ku Waszej udręce wyżyć wnętrzarsko 🙂

Co by nie mówić, biały + złoty + granat/turkus/ różowy + tapeta to moje łazienkowe hity.
Mam nadzieję, że  już niebawem będę je wcielać w życie w naszych łazienkach. W prawdzie, każda z nich jest wielkości , którą wolę pominąć grobowym milczeniem, jednak, podobno nie rozmiar się liczy a wnętrze. Łazienki.

6 thoughts on “Bo nie wszysko złoto, co się świeci, ale…. Złota armatura w łazience. Inspiracje”

  1. Kiedyś bardzo nie lubiłam złota – zarówno w domu, jak i na sobie. Ostatnio jednak coraz bardziej się do niego przekonuję. I myślę, że jeśli zdarzy mi się jeszcze na nowo urządzać mieszkanie/dom to na pewno złote elementy się tam pojawią.

  2. Bardzo fajna inspiracja. Złoto mim zdaniem jest ponadczasowe. Tutaj pokazałaś jak je zaadaptować z nowoczesnymi aranżacjami łazienkowymi. Fajnie wygląda też z białym marmurkiem i terakotą. Lubię złoto w łazienkach w stylu Hollywood Glamour. Mam kilka umywalek w tym wpisie, w których chyba byś się zakochała 🙂 http://wp.me/p64TGL-d Zapraszam i pozdrawiam!

  3. Do mojej górnej łazienki,która się robi i robi mam złote dodatki w postaci zwisających lamp kul oraz okrągłego lustra ale niezbyt dużego (tymczasowo robi furorę nad konsolką). Myślałam o złotym kranie, chociaż nie wiem czy nie będzie się zlewać z trawertynową umywalką, poza tym ceny dostępnych w Polsce modeli mnie powalają a tańsze wersje niezbyt mi się ładne zdają. Może kupię czarny kran i już… Po woli tracę nadzieję na koniec remontów kiedykolwiek 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *